Ogłoszenie o pracę - analityk

01.12.2017 07:55

Źródło: Krajowa Szkoła Skarbowości

Status: Zakończony

Typ pracy: Konkurs

Informacje szczegółowe

Numer: 21/2017
Tytuł: Ogłoszenie o pracę - analityk
Data publikacji: 01.12.2017 07:55
Termin składania ofert: 15.03.2018 11:59

Opis

Krajowa Szkoła Skarbowości poszukuje kandydatów na stanowisko:

Analityk

w Dziale badań i rozwoju

Wymiar etatu: 1

Rodzaj umowy: umowa o pracę

Liczba stanowisk pracy:1

Miejsce wykonywania pracy:

Krajowa Szkoła Skarbowości, ul. Okrzei 4, 03-710 Warszawa

ZAKRES ZADAŃ:

1. Prowadzenie badań i analiz w zakresie identyfikowania potrzeb szkoleniowych i rozwojowych kadr KAS oraz oceny

    jakości i efektywności szkoleń;

2. Przygotowywanie sprawozdań i prowadzenie statystyk dla potrzeb działalności edukacyjnej KSS;

3. Przygotowywanie materiałów informacyjnych i promocyjnych KSS oraz redagowanie strony internetowej i intranetowej

    KSS;

4. Współdziałanie w zakresie wydawania materiałów informacyjnych i promocyjnych KSS, podręczników, skryptów i

    innych pomocy dydaktycznych w zakresie prowadzonej działalności informacyjno-edukacyjnej;

5. Współpraca z krajowymi i zagranicznymi organizacjami, instytucjami, szkołami i placówkami naukowo-badawczymi.

WYMAGANIA NIEZBĘDNE:

1. Wyższe wykształcenie;

2. Znajomość języka angielskiego na poziomie co najmniej B2;

3. Biegła znajomość programu Excel i dobra znajomość pozostałych programów z pakietu MS Office.

WYMAGANIA DODATKOWE:

1. Co najmniej roczne doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku;

2. Wysokie rozwinięte umiejętności analitycznego myślenia i wyciągania wniosków;

3. Kreatywność, umiejętność pracy w zespole;

4. Rozwinięte umiejętności organizacyjne.

Miejsce składania dokumentów:

Krajowa Szkoła Skarbowości, ul. Okrzei 4, 03-710 Warszawa, z dopiskiem „oferta pracy", na adres e-mail: ewa.polaska@mz.mofnet.gov.pl lub w Sekretariacie KSS.

Inne informacje:

W przypadku osób urodzonych przed 01.08.1972 r. należy złożyć oświadczenie dotyczące pracy lub służby w organach bezpieczeństwa państwa lub współpracy z tymi organami (wzór Dz. U. z 2017 r. poz. 423).

Kandydaci spełniający wymagania zostaną poinformowani o terminie postępowania kwalifikacyjnego telefonicznie lub poprzez e-mail.

Po zakończeniu naboru oferty osób niezatrudnionych zostaną komisyjnie zniszczone. Dodatkowe informacje można uzyskać pod nr tel. +48 22 511-21-59.

WARUNKI PRACY:

Warunki dotyczące charakteru pracy na stanowisku i sposobu wykonywania zadań:

Praca biurowa wykonywana w siedzibie Warszawa, ul. Okrzei 4, godziny pracy (8.00–16.00). Praca przy monitorze ekranowym powyżej 4 godzin dziennie.

Miejsce i otoczenie organizacyjno-techniczne stanowiska pracy:

Praca w budynku II-piętrowym, budynek nie jest wyposażony w dźwig osobowy ani platformę dla potrzeb osób niepełnosprawnych ruchowo poruszających się na wózku. Oświetlenie sztuczne i naturalne, w budynku brak węzła sanitarnego przystosowanego do potrzeb osób niepełnosprawnych ruchowo poruszających się na wózku, budynek i stanowisko pracy nie są dostosowane do potrzeb osób niepełnosprawnych: niewidomych, głuchoniemych.

Informacje o publikacji dokumentu bip

Data utworzenia: 01.12.2017

Autor:

Osoba publikująca: Paweł Pruszkowski

Data ostatniej modyfikacji: 20.03.2018 11:04

Osoba modyfikująca: Paweł Pruszkowski

Rejestr zmian