«Powrót

Filia KSS w Jastrzębiej Górze

Filia KSS w Jastrzębiej Górze

Filia KSS w Jastrzębiej Górze

Obiekt znajduje się w najdalej na północ wysuniętym punkcie Polski, na brzegu klifowym, w odległości ok. 50 metrów od plaży. Filia Szkoły w Jastrzębiej Górze posiada 5 sal wykładowych, w tym 1 salę komputerową. Wszystkie sale są klimatyzowane, wyposażone w sprzęt multimedialny, nagłośnienie, tablice suchościeralne i tablice flipchart.

Filia dysponuje czterema budynkami „Bałtyk", „Mewa", „Czajka", „Rybitwa" ze 131 miejscami noclegowymi w:

  • 13 pokojach jednoosobowych,
  • 19 pokojach dwuosobowych,
  • 20 pokojach trzyosobowych,
  • 5 pokojach czteroosobowych.

Wszystkie pokoje wyposażone są w łazienki, telewizory, telefony, bezprzewodowy dostęp do internetu. Pokoje w budynkach „Mewa", „Czajka" i „Rybitwa" wyposażone są dodatkowo w chłodziarki. 

Posiłki są przygotowywane przez firmę cateringową i serwowane w jadalni. W godzinach popołudniowych na terenie Filii dostępna jest kawiarnia.

Na terenie Filii istnieje możliwość korzystania z: rowerów, siłowni, sauny,
sali gimnastycznej, stołu bilardowego i stołu do tenisa.

Czas wolny po zajęciach można spędzać na spacerach brzegiem morza lub szlakach turystycznych. Warto skorzystać z możliwości zwiedzania takich atrakcji regionu jak: Latarnia Morska w Rozewiu, Muzeum Rybołówstwa, Fokarium, Fortyfikacje Flotylli Obrony Wybrzeża w Helu, Zagroda Gburska i Rybacka w Nadolu, Osada Łowców Fok Park Kulturowy w Rzucewie, Osada Słowiańska w Sławutowie, Wieża Widokowa i Port Rybacki we Władysławowie.  

Na terenie Filii znajduje się bezpłatny parking z 40 miejscami postojowymi.

 

 

Filia KSS w Jastrzębiej Górze:
adres: ul. Bałtycka 28, 84-104 Jastrzębia Góra
tel.: 58 675 87 00;
fax: 58 572 11 38;