«Powrót

Filia KSS w Otwocku

Filia KSS w Otwocku

Filia KSS w Otwocku

Obiekt położony jest nad malowniczą rzeką Świder w obrębie Mazowieckiego Parku Krajobrazowego, w odległości 25 km od centrum Warszawy. Filia posiada 12 sal wykładowych, w tym 2 sale komputerowe i jedną specjalistyczną salę wyposażoną w urządzenia do interpretacji obrazów uzyskiwanych w czasie kontroli rentgenowskiej. Wszystkie sale są klimatyzowane i wyposażone w sprzęt multimedialny, ekrany, tablice, flipcharty i nagłośnienie. Ponadto na wyposażeniu obiektu są kabiny do tłumaczenia symultanicznego, urządzenie do rentgenowskiej kontroli bagaży oraz studio montażowe. Filia jest przystosowana do realizacji szkoleń specjalistycznych dla grup realizacyjno-operacyjnych, posiada własną strzelnicę kontenerową.

Obiekt dysponuje 164 miejscami noclegowymi w:

  • 20 pokojach jednoosobowych, w tym 6 apartamentów,
  • 67 pokojach dwuosobowych,
  • 2 pokojach trzyosobowych,
  • 1 pokoju czteroosobowym.

Wszystkie pokoje wyposażone są w łazienki. Filia dysponuje własną kuchnią serwującą dania kuchni polskiej i międzynarodowej. Na terenie znajdują się: sala restauracyjna, sala bankietowa, sala kominkowa, „Chata Pod Kogutem" umożliwiająca organizację spotkań plenerowych oraz kawiarnia.

Na terenie obiektu istnieje możliwość skorzystania z basenu, kortu do tenisa ziemnego, wielofunkcyjnego boiska, sali gimnastycznej, siłowni i sali fitness, sali bilardowej oraz rowerów górskich.

Obiekt zapewnia 80 miejsc postojowych na trzech bezpiecznych parkingach wewnętrznych.

 

Filia KSS w Otwocku:
adres: ul. Kolorowa 13, 05-402 Otwock
tel.: 22 779 20 40, 22 514 87 99