«Powrót

Jubileuszowy 40. Półmaraton Wiązowski

Jubileuszowy 40. Półmaraton Wiązowski

Jubileuszowy 40. Półmaraton Wiązowski

W dniu 23 lutego br. odbyła się jubileuszowa 40 edycja Półmaratonu Wiązowskiego. Jak co roku, zawody cieszyły się ogromnym zainteresowaniem. W tegorocznej edycji udział wzięła rekordowa liczba uczestników, m.in. 98 reprezentantów Krajowej Administracji Skarbowej (w tym 87 osób z izb administracji skarbowych, osób z Ministerstwa Finansów, 4 osoby z Krajowej Informacji Skarbowej i 1 osoba z Krajowej Szkoły Skarbowości).

 

Spośród 1 142 zawodników II miejsce w kategorii mężczyzn w wieku 40-49 (M40) na dystansie 21,1 km zajął Pan Rafał Czarnecki z Izby Administracji Skarbowej w Kielcach.

Również drugie miejsce spośród 166 zawodników w tej samej kategorii M40 na dystansie 5 km zdobył Pan Krzysztof Umbras z Izby Administracji Skarbowej w Olsztynie.

Podsumowanie wydarzenia sportowego odbyło się w Filii Krajowej Szkoły Skarbowości w Otwocku, a ceremonii wręczenia nagród dokonała Pani Anna Orchowska, dyrektor Krajowej Szkoły Skarbowości oraz Pan Artur Mytnik, kierownik Filii Krajowej Szkoły Skarbowości w Otwocku.

Cieszymy się, że coraz więcej reprezentantów KAS angażuje się w tego typu inicjatywy sportowe. Wszystkim uczestnikom dziękujemy za udział, serdecznie gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów sportowych!

Do zobaczenia w przyszłym roku na kolejnej 41. edycji Półmaratonu Wiązowskiego.

 

Klasyfikacja drużynowa:

Jednostka delegująca

pkt

miejsce

IAS Lublin

53

1.

IAS Olsztyn

42

2.

IAS Warszawa

31

3.

IAS Wrocław

20

5.

IAS Białystok

20

4.

IAS Łódź

18

6.

IAS Bydgoszcz

16

7.

IAS Zielona Góra

16

8.

IAS Szczecin

13

9.

IAS Kielce

10

10.

 

Szczegółowe wyniki zawodników półmaratonu zostały udostępnione na stronie https://wyniki.datasport.pl/