«Powrót

Filia KSS w Muszynie

Filia KSS w Muszynie

Filia KSS w Muszynie

Obiekt usytuowany jest w malowniczym otoczeniu Beskidu Sądeckiego, na terenie Popradzkiego Parku Krajobrazowego w paśmie Jaworzyny Krynickiej.  Muszyna odznacza się specyficznym mikroklimatem wzbogaconym w liczne złoża wód mineralnych.

Budynek posiada 3 sale wykładowe, w tym 1 salę komputerową. Wszystkie sale są klimatyzowane oraz wyposażone w sprzęt audiowizualny, ekrany, tablice, flipcharty i nagłośnienie oraz Internet.

Obiekt dysponuje 70 miejscami noclegowymi w:

  • 2 pokojach jednoosobowych,
  • 10 pokojach dwuosobowych (w tym 2 apartamenty),
  • 8 pokojach trzyosobowych,
  • 6 pokojach czteroosobowych.

Wszystkie pokoje i apartamenty wyposażone są w łazienki i bezprzewodowy dostęp do Internetu. Filia dysponuje własną kuchnią specjalizującą się w daniach kuchni regionalnej. W wolnym czasie uczestnicy szkoleń mogą skorzystać z sali rekreacyjnej, piłkarzyków, sali bilardowej, sauny i  stołu do tenisa stołowego.

Filia KSS w Muszynie:
adres: ul. Nowa 70, 33-370 Muszyna
tel.: 18 471 49 07; 18 471 49 04
fax: 18 477 78 65

 

Filia KSS w Muszynie – Obiekt w Krynicy Zdroju

Uzupełnieniem bazy obiektu w Muszynie jest bdynek w Krynicy Zdroju. W budynku znajduje się jedna sala wykładowa. Uczestnicy szkoleń obsługiwani są przez firmę cateringową.

Malownicze okolice stanowią idealne warunki do przyjemnych spacerów – zarówno pod Jaworzynę Krynicką, jak i do centrum miasta na Górę Parkową oraz do Parku Zdrojowego. Obiekt posiada bezpłatne miejsca postojowe.

Obiekt dysponuje 20 miejscami noclegowymi w:

  • 2 pokojach jednoosobowych,
  • 6 pokojach dwuosobowych,
  • 2 pokojach trzyosobowych.

 

Filia KSS w Muszynie - Obiekt w Krynicy Zdrój:
adres: ul. Czarny Potok 39 , 33-380 Krynica-Zdrój