«Powrót

Podejmij jedno z 3 wyzwań! Z kim widzimy się na HackYeah 2023?

Podejmij jedno z 3 wyzwań! Z kim widzimy się na HackYeah 2023?

Podejmij jedno z 3 wyzwań! Z kim widzimy się na HackYeah 2023?

  • Weź udział w maratonie informatycznym HackYeah i zmierz się z jednym z wyzwań Ministerstwa Finansów (MF) i Krajowej Administracji Skarbowej (KAS)
  • Trzy zadania, trzy różne wyzwania w obszarze: Crypto, AI Anatytics, baz danych SQL
  • Zajrzyj na nasze stoisko w strefie partnerskiej – czekają na ciebie mentorzy, ciekawostki z naszej pracy nad cyfrowymi usługami, informacje o ofertach pracy, a także konkurs dla uczestników!

 

Już w najbliższy weekend 30.09-01.10 w Tauron Arenie w Krakowie odbędzie się 9. edycja maratonu informatycznego HackYeah. To wyjątkowy hackaton, który przyciąga pasjonatów programowania, projektowania i innowacji. Podczas 24-godzinnego kodowania uczestnicy będą mieli okazję zaprezentować swoje umiejętności, tworząc innowacyjne rozwiązania, które mają potencjał zmienić świat….i administrację skarbową!

W tym wydarzeniu bierzemy udział od początku, czyli od 2017 r. Przez te lata udało się z powodzeniem zrealizować kilka potrzeb biznesowych resortu finansów. Razem przekształciliśmy skomplikowane problemy w rozwiązania dostosowane do potrzeb naszych klientów i wspierające naszą pracę. Wspólnie zbudowaliśmy elementy cyfrowego świata takie jak VAT Hunter tj. zautomatyzowany system analizy danych o działalności, który pomaga w wykrywaniu wyłudzeń podatku VATczy OKO RTG tj. aplikację oznaczającą anomalie na obrazach RTG, która zwiększa skuteczność w wykrywaniu przemytu.

Formuła maratonu skupia nie tylko oferty czy dorobek ugruntowanych firm, ale przede wszystkim korzysta z wiedzy i umiejętności młodych ludzi, często studentów, a także małych i średnich przedsiębiorstw i startupów.

Bierzemy udział w HackYeah, żeby skorzystać z wiedzy i świeżego spojrzenia młodych programistów i wypracować rozwiązania, które ułatwią i przyspieszą obsługę podatników, a także pomogą nam w codziennej pracy np. obsłudze baz danych– podkreśla Szef KAS insp. Bartosz Zbaraszczuk.

 

Kto może dołączyć?

 

Każdy!Studenci, programiści, projektanci, analitycy, innowatorzy, którzy chcą podzielić się swoją kreatywnością. To świetna okazja do zaprezentowania się światu.

 

 

Gdzie i kiedy?

 

Start w sobotę 30.09 o godz. 9:00. Zakończenie się w niedzielę 1.10 ok. 18:30. Miejsce: Tauron Arena Kraków.

 

 

Jak znaleźć nasze wyzwania?

 

Szukajcie wyzwań: Kryptokasa.gov, Financzeska, Talk to your data na https://hackyeah.pl/ oraz Discord. Twórcy rozwiązań, które zostaną najwyżej ocenione przez Jury otrzymają nagrody pieniężne.

 

Ale HackYeah to nie tylko konkurs! To także okazja do spotkania i nawiązania kontaktów z osobami o podobnych poglądach, poznania nowych technologii i zdobycia cennego doświadczenia. My także będziemy tu dzielić się swoimi doświadczeniami z wdrażania usług cyfrowych w administracji skarbowej, wspierać uczestników wyzwań w kwestiach merytorycznych i technicznych. Pokażemy ci też, że praca w administracji wcale nie musi kojarzyć się z nudą, a z pasją i ambitnymi wyzwaniami, które mają potencjał zmienić otaczający świat!

Nie przegap swojej szansy, aby być częścią tego ekscytującego wydarzenia i zarejestruj się już teraz!

Więcej na https://hackyeah.pl/